web analytics

Hakkımızda

 

    AMR Robot ve Mekatronik Teknolojileri, Robot ve mekatronik sistemler, yapay zeka ve Yapay görme sistemleri üreten mühendislik ve teknoloji firmasıdır.

    Robotik, yapay zeka, makine imalat ve Software geliştirme departmanlarına sahip firma ABD Silikon Vadisi merkezli tasarım ar-ge birimine sahiptir. 

    AMR sektörde 20 yıla aşkın tecrübesi ve geniş teknik kadrosu ile anahtar teslim projeler üretir. Yapay zeka ve Yapay görme sistemleri kuran ve geliştiren AMR, 3D tracking ve Bin-Picking yazılımını üretir ve geliştirir. 

   Robotik, Makine, Software ve Yapay Zeka teknolojilerini eş zamanlı üretebilme kabiliyeti ile, endüstri ihtiyacı olan mekatronik gereksinimlerini müşterilerine farklı bir firmaya ihtiyaç duymalarına gerek kalmadan tek çatı altından sunabilmektedir.

 

Tarihçe

AMR Teknoloji 2005 yılında yapay görme ve otomasyon sistemleri üretmek amacıyla hayata başlamış, zamanla robotik ve hareket dinamiğinde uzmanlaşması ile Yapay görme ve Yapay Zeka destekli Robotlu sistemler üretimi yapan, kendi yazılım ve donanımını üretmek amacı ile ABD Silikon vadisinde Ar-Ge birimini oluşturan bir Teknoloji Firması haline gelmiştir.

Vizyonumuz

Dünyada tanınmış Robotik ve Yapay Zeka sistemi üreticisi olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerine teknoloji adına tüm birikimini bir arada sunarak, Robotik, Yapay Zeka ve Makine imalatı alanlarında tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek, entegrasyon oluşturarak en düşük maliyet ile en yüksek faydayı sağlayabilmektir.

About Shape
About Shape
About Shape
About Shape
About Shape
About Shape
About Shape
About Shape
Robotik sektöründe uzmanız.
Kendi geliştirdiğimiz robotlarımız da var.
Fakat AMR Teknoloji olarak robot üretecek yeteneğe ve teknolojiye sahip olduğumuzdan, bu bilgi birikimini ürettiğimiz diğer mekatronik  sistemlerde de gerek mekanik gerek yazılım teknolojilerinde aktif şekilde kullanıyoruz.
Evet ABB Robotik Entegratörüyüz. 
Kendi üretimimiz AMR Robotlarımız dışında öncelikle birinci sırada ABB Robotlar ile sistem teklifleri veriyor ve öneriyoruz. 
Müşterimiz özellikle farklı bir robot üzerinde duruyor ise bunu değerlendiriyor, uygun ise KUKA ve Yaskawa robotlar ile de sistemler kuruyoruz.
Evet yapıyoruz.
Müşterimizin isteği ve üretiminin gereği doğrultusunda projelendirip imalatını yapıyoruz.
Ürün çatlak, kırık ve ölçüsel kontrolleri,
Eksik parça ya da eksik element (logo ya da yazı gibi) kontrolleri,
Handling uygulamalarında (robotla görerek alma ve koyma) robota ürünün yerini ve pozisyonunu tayin etme ve robota yörünge oluşturmada,
 
Bin Picking teknolojisi geliştirir düzeydeyiz.
Bunun yanında humanoid robotlara göz olabilecek, etrafını algılayabilecek bir görüntü işleme teknolojisine sa hibiz. AMR 10 yılı aşkın bir süredir görüntü tanıma ve görüntü işleme teknolojisi geliştiriyor. Kendi arabirimimiz ile görüntü işleme bilmeden, yapmak istediğiniz operasyonları seçebileceğiniz bir insan arayüzümüz ve arka planda yapay zeka temelli bir yazılımımız mevcut.
Evet, AMR Robot teknolojileri şu anda Palletizer, Scara ve Delta robotları üretiyor.
AMR Teknoloji Robotlarının tüm mekanik, elektronik tasarımını ve yazılımını Robotik alanında akademik bilgi yetkinliğine sahip %100 türk mühendis ekibimiz ile AMR Teknoloji çatısı altında kendimiz tasarlayıp kendi tesislerimizde üretiyoruz. 
AMR Teknoloji Robotlarının tüm mekanik, elektronik tasarımını ve yazılımını Robotik alanında akademik bilgi yetkinliğine sahip %100 türk mühendis ekibimiz ile AMR Teknoloji çatısı altında kendimiz tasarlayıp kendi tesislerimizde üretiyoruz. 
Hayır.
Tamamı Robotik alanında akademik bilgi yetkinliğine sahip %100 türk mühendis ekibimiz ile AMR Teknoloji çatısı altında kendimiz tasarlayıp üretiyoruz.
Robotlarımız için entegratör arayışlarımız devam etmekte. Bu süreç zarfında ve bu güne kadar AMR Teknoloji birebir desteğini sunmaktadır.

Sık sorulan sorularınız

     AMR Teknoloji 20 yılı aşkın tecrübesiyle sayısız projeye imza atmış, edindiği tecrübesini tanıştığı her çalıştığı firmaya aktarmaya devam etmektedir.

     Firma diyaloglarında en çok sorulan sorular ve merak edilenleri derleyip kısa bir bilgilendirme yaparak, bizimle tanışmanızda ön bilgiye sahip olmanızı istedik.