web analytics

TÜM İŞLETMENİZİN ÜZERİNDE GEZEBİLİR

AMR Teknoloji Kartezyen Robotları ile optimal faydayı yakalayın

AMR 3 Eksen Kartezyen Robot
Değişken güç ve ölçülerde ihtiyacınız olan hızlara cevap verebilecek nitelikte Kartezyen Robotlar üretiyoruz.
AMR Kartezyen Robotları 16000 mm genişlik, 16000 mm uzunluk ve 6000 mm yüksekliğe kadar üretilebilmektedir.
 
Tüm eksenleri servo motor tahrikli olan 2 eksen kartezyen robot’un tutucu takımına ürün ve prosesinize göre griper tasarlanmakta, tutucu takımında sayısız servo, pnömatik ya da hidrolik sistemler akuple edilebilmektedir.
 
 

SADECE PALETLEME MAKİNESİ DEĞİL

Universal Pozisyoner ile mesafeyi kısaltın

AMR Robotik Kartezyen Robotları ile ürün transferi yapabileceğiniz gibi üniversal 6 eksen robotlarınız için slider olarak da kullanabilirsiniz.
 
 Tüm eksenleri ABB Servo tahrikli olan Kartezyen Robot sistemleri yüksek hassasiyette ve 3000 mm /saniye hızlarda çalışıyor.
AMR Teknoloji Kartezyen Robot 3
AMR Kartezyen Yükleme Robotu (2)

DEĞERLİ ALANINIZDAN TASARRUF

İşletmenizde nereye ayak basacağımızı biliyoruz

Özellikle tekrar tekrar istifleme gerektiren orta ağırlıktaki yükler akılda tutularak geliştirilmiş olan AMR Kartezyen Robotları, insan gücünden tasarruf sağlayarak ve uygunsuz istiflemenin neden olduğu hasarı azaltarak üretkenliği artırır.
Ayrıca, AMR Kartezyen robotları kendi kaplama alanlarına ihtiyaç duyan eklemli robotların aksine çalışma alanının “üzerinde” çalıştıkları için değerli zemin alanından tasarruf sağlarlar.

PROGRAMLANABİLİR YAPI

Sabit hareket sistemlerinden çok öte

AMR Teknoloji Kartezyen Robotları üzerinde robot programlama arabirimi vardır. 
Bu arabirim üzerinde Paletleme, Pozisyonlama, Delik Delme, Gazaltı ve Ark Kaynağı gibi özelleştirilmiş modüllere sahiptir. 
Robot panelinden ya da PC bağlantısı kullanarak sınırsız şekilde programlarsınız.
AMR Robotları ile bilindik IF Then Else mantığında program algoritması kurabilirsiniz.

ÖZEL GRİPER TASARIMI BİZİM İŞİMİZ

İMKANSIZ DEMEDEN ÖNCE BİZE DANIŞIN

AMR Teknoloji 20 yıllık tecrübesi ile ihtiyacınıza yönelik griper tutucu ve yakalayıcılar tasarlar ve üretir.
Paket ya da ürününüz neyi gerektiriyorsa inceliyor ve en uygun çözümü üretiyoruz. Kimi zaman tamamen mekanik çözümler, kimi zaman da robot ile senkron çalışan servo pozisyonerler ya da elektromekanik yapıyı kullanmamız gerekiyor.
AMR Teknoloji bir mekatronik firmasıdır. Tamamen mekanik ya da elektronik çözümler değil, ucu yapay görme ya da yapay zeka tanımlamalara uzanan projeler üretebilir.

VAKUM TEKNOLOJİSİNDE SCHMALZ FARKI

Vakum problemleriniz geçmişte kalacak

AMR Teknoloji Robot yelpazesi vakumla yakalama uygulamalarında SCHMALZ Çözüm ortağıdır.
Deneyimlerimizden yola çıkarak kesin olarak söyleyebiliriz ki, kurulum maliyeti düşük olarak görebileceğiniz vakum teknolojileri uzun vadede size üretim duruşu, yedek parça, personel meşguliyeti olarak geri dönecek ve çok pahalıya mal olacaktır.
AMR Teknoloji, vakum işi olan tüm robotik sistemlerini uzun vadede maliyeti çok düşürecek, duruşları minimize edecek, vakum ile ilgili tüm sorunlarınızı unutacağınız SCHMALZ vakum pad ve ürünleri ile donatıyor.
AMR Kartezyen Yükleme Robotu (5)

AĞIR SERİ KONVEYÖRLERİNİZ amr'DE

Konveyörlerinizi forklift,palet ve ürünlerinize göre tasarlıyoruz

AMR Paletleme Robotları konveyör sistemleri ile tam senkron çalışırlar. 
 
Ürünlerinizin ağırlık ya da boyutlarından dolayı farklı bir firma ile çalışmanıza gerek kalmadan ürünlerinize özel konveyör sistemleri üretiyoruz

Böylece hem tek bir anahtar teslim sisteme sahip olacak, hem de tam senkron, AMR Kalite güvencesi ile yıllar boyu arıza çıkarmayan, bakım maliyetleri düşük sistemler ile üretim yapabileceksiniz.