AMR Teknoloji Kartezyen Robotları ile optimal faydayı yakalayın

Değişken güç ve ölçülerde ihtiyacınız olan hızlara cevap verebilecek nitelikte
Kartezyen Robotlar üretiyoruz.

Servo motor tahrikli kartezyen robotlarımızın tutucu takımına ürün ve prosesinize göre griper tasarlıyor, tutucu takımında sayısız servo, pnömatik ya da hidrolik sistemler akuple ediyoruz.
Özellikle tekrar tekrar istifleme gerektiren işler için geliştirilmiş olan AMR Kartezyen Robotları, insan gücünden tasarruf sağlayarak ve uygunsuz istiflemenin neden olduğu hasarı azaltarak üretkenliği artırır.

Ayrıca, AMR Kartezyen robotları kendi kaplama alanlarına ihtiyaç duyan eklemli robotların aksine çalışma alanının “üzerinde” çalıştıkları için değerli zemin alanından tasarruf sağlarlar.
AMR Teknoloji 20 yıllık tecrübesi ile ihtiyacınıza yönelik griper tutucu ve yakalayıcılar tasarlar ve üretir.
Paket ya da ürününüz neyi gerektiriyorsa inceliyor ve en uygun çözümü üretiyoruz.

Kimi zaman tamamen mekanik çözümler, kimi zaman da robot ile senkron çalışan servo pozisyonerler ya da elektromekanik yapıyı kullanıyoruz.

AMR Teknoloji Kartezyen Robotları üzerinde robot programlama arabirimi vardır.

Bu arabirim üzerinde Paletleme, Pozisyonlama, Delik Delme, Gazaltı ve Ark Kaynağı gibi özelleştirilmiş modüller ve Konveyör Takip (conveyor tracking) gibi fonksiyonlara sahiptir.

Robot panelinden ya da PC bağlantısı kullanarak sınırsız şekilde bilindik programlama dillerinde program algoritması kurabilirsiniz.

AMR Teknoloji Robot yelpazesi vakumla yakalama uygulamalarında SCHMALZ Çözüm ortağıdır.

AMR Teknoloji, vakum işi olan tüm robotik sistemlerini uzun vadede maliyeti çok düşürecek, duruşları minimize edecek, vakum ile ilgili tüm sorunlarınızı unutacağınız SCHMALZ vakum pad ve ürünleri ile donatıyoruz.

Bizimle iletişime geçin

Phone: +90 850 225 21 27
Email: info@amr.com.tr
OSB 11253 Sok. No: 74 / Türkiye / Eskişehir
PZT-FRI 09:00 - 19:00, CMT 10:00 - 14:00