web analytics

YÜKSEK HIZLI ROBOTİK PALETLEME
Esneklik, Hız ve Yüksek Performans

Dünyanın en büyük ve en iyi bilinen robot üreticisi ABB Robotics’in çözüm ortağı ve sistem entegratörüyüz.
Torbalanmış ürünler, çimento, bina kimyasalları, alçı, un gibi ve kutulanmış ürünler, içecek, gıda, ev aletleri, lamine parke vb. gibi çeşitli endüstriler için yüksek kaliteli robotik paletleme çözümleri sunmaktayız.
Ayrıca panel ve rulo ürünleri, izolasyon panoları ve rulolar, tekstil ürünleri ve benzeri içeren sektörlere robotik çözümler tasarlamakta ve üretmekteyiz.

GÖREREK TOPLAR, GÖZÜNDEN KAÇMAZ

Ürününlerinizi yakalamak için en uygun gripper tasarımını yapıyoruz

ABB’nin daha çok FlexPicker olarak bilinen IRB 360 ailesi robotları, en hızlı toplama uygulamalarına uygundur.
Paketleme uygulamaları içinde optimize edilmiştir. Robot, en kısa çevrim süresi, hassas doğruluk ve yüksek ağırlıktaki yükle üstün hareket performansına sahiptir.
Entegre kameralı görüntü işleme sistemi sayesinde ürünlerinizi kolayca tanıtır, ürünün neresinden yakalanacağı ne açı ve pozisyonda yerine yerleştirileceğini ayarlayabilirsiniz.
AMR Teknoloji Robotlu Paketleme Toplama Sistemleri

İNSANLA YA DA ROBOTLA FARK ETMEZ

AMR Robotik Sistemleri senkron çalışmaya odaklıdır

Robotik sistemlerimizin tamamı birden fazla kullanıldığında birbiri arasında senkron çalışma özelliğine sahiptir
 
İnsanla birlikte çalışmayı müsaitleştiren patentli sistem koordinatör yazılımımız sayesinde artık insanlı çalışmalarda da görev paylaşımı yapabiliyor.

İHTİYACINIZA EN UYGUN ROBOTİK SİSTEM

Sizin için doğru seçimi yapıyoruz

IRB 360 ailesi, 1 kg, 3 kg, 6 kg ve 8 kg yük taşıma kapasiteli ve 800 mm, 1130 mm ve 1600 mm’lik erişime sahip çeşitleri içerir; bu da hemen hemen her ihtiyaca yönelik bir IRB 360’dır.
 
İhtiyacınız olan hız, ve payload dengesini sizin için analiz ediyor, ilerideki üretim ihtiyaçlarınızı da dahil ederek en uygun yöntem ve ürünü seçiyor ve tasarlıyoruz.
AMR Teknoloji Toplama Robotu 3
AMR Teknoloji Toplama Robotu 6

TÜM PAKETLEME ÇÖZÜMLERİNİZ İÇİN

AMR TEKNOLOJİ Size özel paketleme makineleri tasarlar

Ürününüz standart paketleme sistemleri ya da makineleri ile paketlenmiyor mu? Paketleme prosesinizde entegre edilmeyi bekleyen birimler mi var?
AMR Teknoloji, ürününüze özel makineler tasarlar ve üretir. Böylece tam otomatik, birimler arası tam senkron ve tek merkezden yönetilebilen sistemlere sahip olursunuz.
 
AMR Teknoloji size ücretsiz keşif ve değerlendirme raporu sunar. Bilgi ve görüşme için bizi arayın.