Yapay görme ile logo, etiket ve marka kontrolü

    MEVIS Sensing uygulaması ile üretim hattınızda ürünler üzerine yapıştırılan yada basılan etiket ve markalarınızın varlık yada yokluğunu, doğru biçimde yapıştırılıp yapıştırılmadığını kontrol edebilirsiniz.

    Bu uygulama ile ürünlerin üzerindeki etiketler, paketlerin üzerine yapıştırılan etiketler, üretim tarihi ve parti numaralarının bulunduğu ürünler kontrol edilebilir.

    İstenildiği taktirde sadece etiketiniz değil, etiketiniz üzerinde mürekkep püskürtmeli yazıcıda basılmış son kullanma tarihi, part numarası ve üretim tarihleri gibi bilgiler de takip edilebilir.

    Ürünün yada ürüne ait kutunun üzerinde etiket yapıştırılacak bölge ve etiket tanımlandıktan sonra, kamera önünden geçen ürünleri MEVIS otomatik tanır, etiketini bulur ve tolerans dahilindeki bölgeye yapıştırılıp yapıştırılmadığını, göreceli açısını ve ters olup olmadıklarını kontrol eder.

    Bu uygulama, ürün ve ayrıca etiket tanımlandığı için, ürün üzerine yanlış yapıştırılmış etiketi ve etiket doğru fakat yanlış ürün olup olmadığını analiz ettiğinden aynı zamanda ürün ve etiket yapıştırma otomasyonunuzu da kontrol altına almış olursunuz.