web analytics

YÜKSEK HIZLI ROBOTİK PALETLEME

AMR Teknoloji Paletleme Robotu
Esneklik, Hız ve Yüksek Performans

Dünyanın en büyük ve en iyi bilinen robot üreticisi ABB Robotics’in çözüm ortağı ve sistem entegratörüyüz.
Torbalanmış ürünler, çimento, bina kimyasalları, alçı, un gibi ve kutulanmış ürünler, içecek, gıda, ev aletleri, lamine parke vb. gibi çeşitli endüstriler için yüksek kaliteli robotik paletleme çözümleri sunmaktayız.
Ayrıca panel ve rulo ürünleri, izolasyon panoları ve rulolar, tekstil ürünleri ve benzeri içeren sektörlere robotik çözümler tasarlamakta ve üretmekteyiz.

HER İŞE UYGUN HALE GELEN ERGONOMİKLİK

Esnek Robotik Paletleme Sistemleri

Robotlu paletleme teknolojisi Torba, koli, kutu, damacana paletleme ve paketleme işinizi esnek ve değişikliklere kolay adapte olabilen bir şekle sokar. 
 
Sadece belirli bir ürüne göre tasarlanmış olan paletizer makinesine ve tesislere karşın, torba, koli, kutu, damacana paletleme robotlarımız ile her zaman için çok az bir maliyetle, çok kısa bir sürede, değişen ürünlerinize uyarlanabilmektedir.
AMR Teknoloji Paletleme Sistemleri 1

MAKSİMUM ÜRETKENLİK

Masrafları azaltın, üretkenliği artırın

Torba, koli, kutu, damacana paletleme robotlarımızın yüksek hassasiyet ve tekrarlama doğruluğu vardır.

Değişken turucu ve gripper sistemleri sayesinde torba, koli, kutu, damacana paletleme robotları, çok farklı ürünleri çok farklı şekillerde paketlemekte veya paletlemektedir. 

HATASIZ VE HIZLI TAŞIMA

Operatör hatalarını sıfıra indirin

Ambalajların zarar görmesini önlemek için, robot kollar iş parçalarını değişen basınçlarla tutarlar. Bu yumuşak tutma, aynı zamanda hızlı çevrim sürelerini garanti eden programlamayla sağlanmaktadır.  
 
Bu sayede ürünleriniz zarar görmez. Operatörden bağımsız, standart tutuşlar ile ürünlerin ambalajı deforme olmaz ve yüksek kalite paletleme işlemi yaparak fire maliyetleri sıfıra indirilmektedir.
AMR Teknoloji Taşıma Yükleme Sistemleri Gripper tutucu Tasarım İmalatı

HEPSİ BİR ARADA TUTUCU GRIPPER

Aynı noktada birden fazla iş yaptırın

Robotun öneminin yanında kullanılacak gripper  tutucu da en az robot kadar önemlidir.

AMR Robot Teknolojileri, mevcut ve olası ürünlerinizi dikkate alarak, hem ürün hem paletleriniz hem de kutularınızı tutucu ünite gereksinimi olmayacak şekilde hepsi bir arada bir tasarım ile üretir.
   
Böylece, vakum, tutma, yakalama gibi farklı işleri aynı noktada insan gücü kullanmadan vakit kaybetmeden yüksek hassasiyet ve verimle yaparsınız.

KOMPAKT VE KULLANIŞLI SİSTEMLER

Paletleme Robotları ile fabrika içerisindeki değerli alandan tasarruf edin

    Koli Paletleme Robotları fabrika içeresinde çok az bir yer kaplamaktadır. Yüksek erişim mesafesi ile aynı anda birçok hat, tek bir Koli Paletleme Robotu ile çalıştırılabilir.
    Koli Paletleme Robotları işçi sağlığı ve iş kazaları anlamında firmaları oldukça rahatlatır. Manuel paletlenmeye karşın işçi yaralanmaların potansiyelini minimuma iner.
    Koli Paletleme Robotları oldukça esnek sistemlerdir, yeni ürün veya konfigürasyonlara çok kalay adapte edilebilirler. Çok yönlü sistemlerdir.
AMR Teknoloji Robotlu Paletleme Yükleme Taşıma

TEK BAŞINA FABRİKA GİBİ

AMR Teknoloji Robotlu Paletleme Yükleme Taşıma Sistemleri
     Başlıbaşına iş haline gelmiş paketleme ve paletleme işlerinizi tek seferde çözüme ulaştıran komplike çözümler üretiyoruz.    Personel olmadan üretim yapacağınızı düşündünüz mü ?

Hiç düşündünüz mü? 
İşletmeniz içerisinde üretim yapabilmeniz için ne kadar personele ihtiyacınız var? 
 
Basit taşıma ve angarya işler için değerli personelinizin ne kadarını kullanıyorsunuz? 
 
     AMR TEKNOLOJİ size maliyetleri sınırlı, tek başına çalışabilen, personel ihtiyaçlarını yok eden Robotik Otomasyon Sistemleri tasarlıyor.

DİĞER MAKİNELERİNE TAM ENTEGRE

Haberleşen sistemler ile tüm hattınıza tam uyum ve senkron

    AMR Robot Teknolojileri 20 yıllık tecrübesi ile anahtar teslim robotik sistem çözümleri üretir.
    Demir çelik endüstrisinden gıda sektörüne, seramik sektöründen tekstile, inşaat sektöründen otomotive insansız üretim yapan sayısız robotik hatların tecrübesi ile hali hazırdaki makinelerinize tam uyum sağlayacak, haberleşme ve senkron çalışmaya yönelik tüm ihtiyaçlarınıza ücretisiz keşif yapmamız için bizimle irtibat kurunuz.